HANAJANA | 5 years anniversary

HANAJANA SWIMWEAR slaví 5. narozeniny


Neuvěřitelné, jak ten čas plyne. Začalo to úplně nevinně, jedním telefonátem a vášní dvou sester. Byla jsem tehdy osmnácti letá studentka střední školy, která ještě pořádně nevěděla, co od života přesně chce. Brigád jsem měla plné zuby, a jednoho dne proběhl mezi mnou a sestrou hovor, který nám oběma změnil život. Jelikož jsme o sobě věděly, že jsme plavkové maniačky, padla mezi námi věta: „Co kdybychom si udělaly vlastní značku plavek?“. Jak bláhové, teď vzpomínám. Vůbec jsme nevěděly, do čeho jdeme, ale ten zápal obou byl neskutečný. Začalo to doma, kde jsem tehdy měla ve svém pokojíku menší skříň pro náš mini sklad plavek. Nebylo to lehké začít s pár „kačkama“.


4D4F8DCE-DF9B-4B2C-9406-62E0EC13F397.png


Také počáteční rozdílné názory, několikeré zklamání s dodavateli, švadlenkami a jednání s úřady. To vše nás doprovázelo od počátku podnikání. Náš osud se změnil dovolenou Hanči, kde na Bali objevila naši švadlenku a ráj pro šití plavek. Vždy říkám, že to tak prostě mělo být. Začátky se šitím na Bali také nebyly jednoduché, vše pro nás bylo nové, od celního řízení až po dopravu z Bali k nám. Veškeré designy jsme si vždy navrhovaly my dvě, takže si ani nedokážete představit, kolik prototypů musíme udělat, než vydáme ten pro nás dokonale vypiplaný produkt. Vše jsme zvládly a jsme na sebe patřičně hrdé. Byla to opravdu trnitá cesta dostat se do fáze, kde jsme dnes.


E8226ED3-8A26-48CB-9591-2A45CA5303B9.png


Čas plynul a my díky Vám jsme se mohly rozrůst a otevřely jsme si naši první kancelář se skladem (tu jsme dokonce na začátku roku vyměnily za dvojnásobně větší). Vaší podpory si nikdy nepřestaneme vážit a jsme nesmírně vděčné, že nás doprovázíte na naší cestě za dokonalými plavkami. Dělat něco, co nás baví a naplňuje, je totiž přesně ten pocit, kvůli kterému to děláme a snažíme se být každým dnem lepší. Děkuji!

JančaUž je to pět let, co jsme se rozhodly založit vlastní značku plavek. V té době jsem dala výpověď v Londýně, abych mohla odcestovat na Bali a soustředit se pouze na náš projekt. Je naprosto šílené, jak ten čas rychle letí! Legrační, když se teď díváme zpět, a přemýšlíme o tom, jak jsme kdysi řídily vše z podlahy v dětském pokoji a v podstatě všude tam, kde bylo v domě místo.


B06611DF-9810-42EA-B295-0BCEDA1060A5.png


Naše peprné začátky s pár korunami v kapse a bez představy, co to vlastně děláme, až po současnost, kdy máme jasný cíl, naši vysněnou kancelář, úžasný tým lidí, kteří nám pomáhají, skvělý tým švadlenek a krejčích na ostrově Bali a ty nejmilejší zákaznice, pro které je radost tvořit. Navrhování a vymýšlení bylo pro nás vždy tou nejpříjemnější částí našeho podnikání, počínaje jedním stylem plavek ve dvou barvách, protože jsme si nemohly dovolit vyrobit více, až ke kolekci různých produktů, stylů, barev, vzorů, které si samy navrhujeme až po druhy látek.


B6014151-BD81-4F06-BDE6-18A2EC1D893D.png


Nejlepší feedback je ocenění od Vás, našich spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí. Vidět Vaše krásné fotky, číst Vaše pozitivní zprávy. Vždy bude neskutečné, jak se kousky navržené v Česku a vyrobené s láskou na Bali dostanou do celého světa. Doufáme, že se připojíte k oslavě našich narozenin. Díky Vám děláme to, co milujeme.

Hanča