HANAJANA | Advent

Adventní čas po roce je tady zas


Vůně svařáku, v ulicích světýlka, adventní trhy na náměstí – to znamená jediné. Předvánoční období je tady. Pro někoho čas klidu, pohody a setkávání s přáteli u voňavého svařáčku. Pro jiného měsíc stresu, nákupů a uklízení.

Co takhle se ale letos zastavit, vydechnout a uvědomit si, co je opravdu důležité. Zkuste si tentokrát advent užít jinak, než obvykle. Vždyť ne nadarmo se říká: „Jaký si to uděláš, takový to máš…“ A předvánoční období by mělo být tím nejkrásnějším obdobím v roce.

Jak na to?

Důležité je plánování. Pokud prostě musíš upéct 20 druhů cukroví a uklidit celý byt, protože jinak by to nebyly žádné Vánoce, zaměř se na pečlivé rozvržení úkolů. Vše naplánuj a splněné činnosti si odškrtávej. Uvidíš, jak se tvůj „To do list“ zkracuje a budeš z toho mít radost. Tím, že své plány hodíš na papír, nestane se ti, že bys na něco zapomněla.


5C544CC0-FF0F-4CDC-8B93-EACEEF5301D5.jpeg


Nákupy v klidu a v pohodě

  • Pokud to jde, měj dárky nakoupené před začátkem adventního období.
  • Co nejvíce nakupuj na internetu – vyhneš se tak frontám a tlačenicím v obchodech.
  • Když už jdeš do obchodu, zaměř se jen na to, co chceš opravdu koupit a nerozptyluj se ostatním zbožím.
  • Zkus nakoupit co nejvíce dárků najednou, aby ses nemusela do „nákupního šílenství“ vracet.

DD08AEED-0EA2-47B1-A693-C35F603C8450.jpeg


Seženu dárky v Hanajana?

Jistě! Ať už chceš dárek pro mamku, ségru, kamarádku, přítele nebo babičku – v Hanajana si určitě vybereš. A tady pár našich tipů.

Pro kamarádku

Hledáš pro kamarádku jen malou pozornost? V tom případě mohou být tvou volbou gumičky do vlasů. Na výběr máš různé materiály i vzory. Radost udělá i skřipec, nebo řetízek kolem břicha.

Pro maminku

Víš, že bambusové vlákno je skvělou volbou pro osoby s citlivou pokožkou? Navíc dobře saje pot a je příjemné na dotek. Dopřej tento komfort své mamince a pořiď ji bambusovou noční košilku. Zvolit můžeš černou nebo růžovou barvu. Preferuje tvoje mamka raději pyžamko? Není problém. Pyžamový set se skládá z tílka a kraťasů a k dostání je v černé, růžové a olivové barvě.

Pro nejmilejší sestřičku

Ať už tvoje sestra ráda plave, běhá, cvičí nebo chodí na procházky, určitě se jí bude hodit něco z dílny Hanajana. Plavky – díky tomu, že kupuješ zvlášť horní i dolní díl plavek, je k dispozici neuvěřitelné množství kombinací. Je tak velmi málo pravděpodobné, že by tvá sestra potkala někoho, kdo má úplně stejný model. A tuhle originalitu určitě ocení.

Fitness sety – na procházku a cvičení se skvěle hodí sportovní oblečení. Fitness set si můžeš opět poskládat dle své fantazie – podprsenky i legíny v různých střizích a vzorech.


06F9FB3C-DBD3-4B40-B9B3-16A779C26D83.jpeg


Pro přítele

Hanajana nabízí také pánské plavky. Lichotivý střih sluší každé postavě. Teď máš jedinečnou šanci zvolit vzor tak, abyste k sobě na pláži a u bazénu skvěle ladili.

I pro babičku najdeš dárek

Že bys v HANAJANA koupila dárek i pro babičku by tě možná nenapadlo, ale je to tak! Viděla jsi nabídku sarongů? Vzory jsou vážně nádherné. A k čemu je takový sarong dobrý? Jeho využití je opravdu bohaté. Tak třeba:

  1. Deka na pláž
  2. Zavinovací šaty na plavky
  3. Turban na hlavu proti slunci
  4. V zimě z něj uděláš šálu na krk
  5. Doma použiješ jako ubrus/závěs/obraz

To je docela dost na jeden „šátek“, co říkáš?


7CCE658B-38E3-41F1-B2C1-312D6EFECA2B.jpeg


Kdybychom měli zmínit vše, co v HANAJANA můžeš pořídit, byli bychom tady dlouho. Mrkni na e-shop, kde najdeš další skvělé kousky jako šaty, overaly, přehozy na plavky, nebo bambusové spodní prádlo.

A co dárkové poukazy?

Samozřejmě jsou k dispozici. Pokud si nejste jistí výběrem konkrétního produktu, pořiďte dárkový poukaz. Dostanete jej v tištěné podobě a to v hodnotě 250-5000 Kč.


7DA624F4-DB91-4386-B259-6DB3B7949DE3.jpeg


Jak je to s balením dárků?

Za malý poplatek je k dispozici služba vánočního balení koupených produktů. A další dobrá zpráva! U těchto balíčků platí prodloužená doba výměny/vrácení zboží a to až do 15.1.2023. To kdyby se Ježíšek náhodou úplně netrefil

A dárek od nás, pro vás?

Kdo dobře čte, všechno ví,

a tak slevu objeví.

Skvěle u nás nakoupíš,

zadáš kód a uvidíš.

Kolik procent půjde dolů?

Mrkneme se na to spolu.

20% - to je boží!

Koupím ještě další zboží!

A jaký kód napsat mám?

Přece DAREK – už ho znám.

Tak nakupuj, fajn se měj,

naši slevu užívej.

Dárky máme. Jak si tedy užít advent?

Pusť si koledy, zajdi si na svařák, projdi se osvětleným městem… Užij si koncerty a program na adventních trzích. Jeď na výlet do jiného města, zaběhej si v lese, udělej nějaký dobrý skutek. Možností je spousta. Je to jen na tobě… Najdi si to, co ti udělá radost. Přejeme si, aby letošní advent nikdo jen „nepřežíval“, ale aby si jej všichni co nejvíce užili.

Krásný adventní čas.

Autorka článku: Petra Musilová