HANAJANA SWIMWEAR | Advent

Adventní čas po roce je tady zas


Vůně svařáku, v ulicích světýlka, adventní trhy na náměstí – to znamená jediné. Předvánoční období je tady. Pro někoho čas klidu, pohody a setkávání s přáteli u voňavého svařáčku. Pro jiného měsíc stresu, nákupů a uklízení.

Co takhle se ale letos zastavit, vydechnout a uvědomit si, co je opravdu důležité. Zkuste si tentokrát advent užít jinak, než obvykle. Vždyť ne nadarmo se říká: „Jaký si to uděláš, takový to máš…“ A předvánoční období by mělo být tím nejkrásnějším obdobím v roce.

Jak na to?

Důležité je plánování. Pokud prostě musíš upéct 20 druhů cukroví a uklidit celý byt, protože jinak by to nebyly žádné Vánoce, zaměř se na pečlivé rozvržení úkolů. Vše naplánuj a splněné činnosti si odškrtávej. Uvidíš, jak se tvůj „To do list“ zkracuje a budeš z toho mít radost. Tím, že své plány hodíš na papír, nestane se ti, že bys na něco zapomněla.


5C544CC0-FF0F-4CDC-8B93-EACEEF5301D5.jpeg


Nákupy v klidu a v pohodě

 • Pokud to jde, měj dárky nakoupené před začátkem adventního období.
 • Co nejvíce nakupuj na internetu – vyhneš se tak frontám a tlačenicím v obchodech.
 • Když už jdeš do obchodu, zaměř se jen na to, co chceš opravdu koupit a nerozptyluj se ostatním zbožím.
 • Zkus nakoupit co nejvíce dárků najednou, aby ses nemusela do „nákupního šílenství“ vracet.

Seženu dárky v Hanajana?

Jistě! Ať už chceš dárek pro mamku, ségru, kamarádku, přítele nebo babičku – v Hanajana si určitě vybereš. A tady pár našich tipů.

 • Pro kamarádku

Hledáš pro kamarádku jen malou pozornost? V tom případě mohou být tvou volbou gumičky do vlasů. Na výběr máš různé materiály i vzory. Radost udělá i skřipec, nebo řetízek kolem břicha.

 • Pro maminku

Víš, že bambusové vlákno je skvělou volbou pro osoby s citlivou pokožkou? Navíc dobře saje pot a je příjemné na dotek. Dopřej tento komfort své mamince a pořiď ji bambusovou noční košilku. Zvolit můžeš černou nebo růžovou barvu. Preferuje tvoje mamka raději pyžamko? Není problém. Pyžamový set se skládá z tílka a kraťasů a k dostání je v černé, růžové a olivové barvě.

 • Pro nejmilejší sestřičku

Ať už tvoje sestra ráda plave, běhá, cvičí nebo chodí na procházky, určitě se jí bude hodit něco z dílny Hanajana. Plavky – díky tomu, že kupuješ zvlášť horní i dolní díl plavek, je k dispozici neuvěřitelné množství kombinací. Je tak velmi málo pravděpodobné, že by tvá sestra potkala někoho, kdo má úplně stejný model. A tuhle originalitu určitě ocení.

Fitness sety – na procházku a cvičení se skvěle hodí sportovní oblečení. Fitness set si můžeš opět poskládat dle své fantazie – podprsenky i legíny v různých střizích a vzorech.


06F9FB3C-DBD3-4B40-B9B3-16A779C26D83.jpeg


 • Pro přítele

Hanajana nabízí také pánské plavky. Lichotivý střih sluší každé postavě. Teď máš jedinečnou šanci zvolit vzor tak, abyste k sobě na pláži a u bazénu skvěle ladili.

 • I pro babičku najdeš dárek

Že bys v Hanajana koupila dárek i pro babičku by tě možná nenapadlo, ale je to tak! Viděla jsi nabídku sarongů? Vzory jsou vážně nádherné. A k čemu je takový sarong dobrý? Jeho využití je opravdu bohaté. Tak třeba:

 1. Deka na pláž
 2. Zavinovací šaty na plavky
 3. Turban na hlavu proti slunci
 4. V zimě z něj uděláš šálu na krk
 5. Doma použiješ jako ubrus/závěs/obraz

To je docela dost na jeden „šátek“, co říkáš?


7CCE658B-38E3-41F1-B2C1-312D6EFECA2B.jpeg


Kdybychom měli zmínit vše, co v HANAJANA můžeš pořídit, byli bychom tady dlouho. Mrkni na e-shop, kde najdeš další skvělé kousky jako šaty, overaly, přehozy na plavky, nebo bambusové spodní prádlo.

A co dárkové poukazy?

Samozřejmě jsou k dispozici. Pokud si nejste jistí výběrem konkrétního produktu, pořiďte dárkový poukaz. Dostanete jej v tištěné podobě a to v hodnotě 250-5000 Kč.


7DA624F4-DB91-4386-B259-6DB3B7949DE3.jpeg


Jak je to s balením dárků?

Za malý poplatek je k dispozici služba vánočního balení koupených produktů. A další dobrá zpráva! U těchto balíčků platí prodloužená doba výměny/vrácení zboží a to až do 15.1.2023. To kdyby se Ježíšek náhodou úplně netrefil

A dárek od nás, pro vás?

Kdo dobře čte, všechno ví,

a tak slevu objeví.

Skvěle u nás nakoupíš,

zadáš kód a uvidíš.

Kolik procent půjde dolů?

Mrkneme se na to spolu.

20% - to je boží!

Koupím ještě další zboží!

A jaký kód napsat mám?

Přece dárek – už ho znám.

Tak nakupuj, fajn se měj,

naši slevu užívej.

Autorka článku: Petra Musilová