HANAJANA | Halloween

Dýně a zase dýně


Po roce je to opět tady. Halloween se blíží. Pokud tě tenhle svátek nadzvedává ze židle, protože „přece nemáme zapotřebí slavit americké svátky“, můžeš se zase hodit do pohody a Halloween si v klidu užít. Je to totiž svátek původně keltský. Trocha historie All Hallow´s Eve neboli zkráceně Halloween (předvečer svátku svatých) se slaví 31.října. Keltové v noci z 31.října na 1.listopadu slavili pohanský nový rok, neboli Samhain. Tuto noc se duše zemřelých údajně vracely do světa živých. Halloween dnes.

Pro současný Halloween jsou typické kostýmy, vydlabané dýně a nejrůznější dobroty. Na talíři se ti tak můžou objevit pavouci, prsty, oči, duchové a kdoví, co ještě. Slabší povahy si tady asi příliš nepochutnají, důležitá je ale zábava. V maskách si užijí legraci děti i dospělí. A že žádnou nemáš? Nezoufej! S trochou fantazie budeš mít kostým raz, dva. Věř, že se dá použít i to, co by tě možná ani nenapadlo. Plavky a další stylové kousky Hanajana! Jak na to? Tvým nejtěžším úkolem bude se rozhodnout, jaký kostým si vybereš. Pak už to vše půjde samo. A tady je pár tipů od nás.


57B6C88B-EAB0-48CC-A8F1-6623B65EA076.jpeg


  • Styl 80.-tá léta

Základ tvoří legíny Amed pink/mint, bílé tričko, vysoké ponožky. Důležitým doplňkem je ledvinka na břiše, protože bez ní by to nebylo ono! Použít můžeš ale i další barevné legíny – Nusa Dua pink/mint nebo i Kiwi a Ananas. Pokud ráda nosíš odhalené bříško, vyměň tričko za sportovní podprsenku Uluwatu. Hodit se může i bambusová lambádka. Gumička v barvě, která ladí k tvému outfitu poslouží nejprve jako stylový doplněk na ruce, v průběhu večera s ní zkrotíš neposedné vlasy 😊.


A53224D1-49B5-4509-85F2-1DC557207778.jpeg


  • Co takhle Britney?

Pokud jsi milovnicí Britney Spears, nebo jen chceš zavzpomínat na dobu, kdy její písničky zněly z každého rádia, neváhej a vytvoř si kostým v jejím stylu. Co budeš potřebovat? Černou nebo bílou lambádku, krátkou černou sukni, nadkolenky. Do vlasů použij bambusové Baby pink gumičky, které rozzáří rozverné copy. A kostým ve stylu Britney je na světě!

  • Wellness lady styl

Chceš se cítit pohodlně? Neřešit líčení a vlasy? Pak je pro tebe wellness styl to pravé. Čti dál a uvidíš. Kostým je totiž úplně jednoduchý. Postačí ti ručník nebo natáčky do vlasů, pleťová maska na obličej, bambusové pyžamko, nebo přehoz ve stylu kimona a můžeš jít. Věř, že budeš nepřehlédnutelná, a přitom se budeš cítit skvěle.


3DD79AC3-8A76-4666-9912-5181113E14BA.jpeg


  • Pobřežní hlídka se vrací

Červené jednodílky Tatiana přímo volají po Baywatch stylu. Tvá drahá polovička si vezme červené pánské plavky, sluneční brýle, do ruky plovák a budete jako pravý Mitch Buchannon a C.J.Parkerová.

  • Havajská tanečnice

Jsi milovnicí tance? Pak je kostým havajské tanečnice pro tebe to pravé! Vytvořit si ho nebude vůbec těžké. Vezmi si jakoukoliv plavkovou podprsenku Hanajana (klidně i lambádku), na ruce barevné gumičky (čím více, tím lépe), sukýnku, květinovou čelenku a případně květinový věnec na krk. V tomto kostýmu bude taneční parket zaručeně tvůj 😊.


787FAACF-18E6-404E-9C64-854E963CF6FC.png


Že tohle opravdu není nic pro tebe? Neláká tě párty a spousta lidí? Nevadí! Co takhle vyrazit do wellness nebo na bazén? Odpočineš si a zrelaxuješ tělo i mysl. Ať už si zvolíš kteroukoliv variantu, o letošním Halloweenu se ti plavky a další Hanajana produkty budou hodit. Tak koukni na web a vyber si ty svoje nej. 😊 Krásný Halloween.

Halloween je tady zas, po roce je jeho čas. Všude dýně, kostýmy, co budeme dělat my? Chystat pro vás balíčky, od Hanči a Janičky.

Autorka článku: Petra Musilová