HANAJANA | Halloween silenstvi

Halloweenské šílenství s HANAJANA: Kostýmy, slevy a mnoho sladkého!


Pro všechny milovníky plavek a Halloweenu! 🎃 Teď je zase ten kouzelný čas v roce, kdy se svět obléká do tajemných kostýmů a my máme pro vás ty nejstylovější tipy na kostýmy od naší značky HANAJANA. Připravte se na nezapomenutelný Halloween plný pohodlí, elegance a samozřejmě, plavek!

Co je to vlastně Halloween?

Halloween není jen o duchovních jevech a děsivých příbězích; je to příležitost k vyjádření se, bavit se a být kýmkoli, kým chcete. Základy této oslavy pochází z keltských tradic, kdy se věřilo, že v noci mezi 31. říjnem a 1. listopadem se svět živých a mrtvých prolíná. Dnes je to svátek plný kostýmů, sladkostí a veselí, který slavíme s nadšením a radostí.

Jak se Halloween slaví v České republice?

Tady se lidé nebojí zkombinovat tradice s moderními trendy. Od strašidelných večírků po kreativní kostýmy – máme rádi trochu všeho! S pravým nadšením a s tou správnou dávkou strašidelného šarmu! Je to čas, kdy se všichni můžeme trochu pohrát s kreativitou a ukázat světu naší odvážnější stránku.

Tipy na Halloweenské kostýmy od HANAJANA:

  • Víla zlobilka

Pro tuto kouzelnickou postavu jsme vybrali fialové jednodílné plavky Tatiana. Jsou elegantní, nastavitelné a pohodlné. Doplníme je koženými kalhotami a kompletním strašidelným setem z TEDi za stovku: čelenka, hůlka a křídla. Staneš se zlobivou vílou, která okouzlí všechny na večírku!


IMG_4337.jpeg


  • Runway Model

S černým setem Michaela top a Viktorie spodek od HANAJANA můžete zazářit na Halloweenském molu. Přidejte k tomu naše kimono barvy magenta, podpatky a buďte prostě modelkou na vlastní přehlídce. Móda a strašidla nikdy nešly tak skvěle ruku v ruce!


IMG_4600.jpeg


  • Hippies

Vytvořte si vlastní mírovou atmosféru s kostýmem hippies. Využijte barevné kombinace ze svého šatníku a přidejte pohodlný batikový vršek našeho střihu Wendy. Přihodit nějaké hippie doplňky a budete připraveni na cestu do minulosti plné lásky a svobody.


IMG_4602.jpeg


  • Spring Breakers Inspired

Inspirujte se postavami z filmu Spring Breakers (2012) s pohodlnými kalhotami, botaskami, čepicí a trojúhelníkovým vrškem plavek syté barvy od HANAJANA. Přidejte brýle a košili a buďte rebel na Halloweenské párty. Tohle není jen kostým, je to výraz svobody a odvahy!


IMG_4599.jpeg


A k tomu všemu je tu Halloweenská 25% sleva na všechny produkty HANAJANA od středy 25. října do úterý 31. října. Kód: DYNE. Tak neváhejte, vyberte si svůj oblíbený kostým a dejte svému Halloweenu nový, stylový rozměr s HANAJANA! 🕷️👻


Black And Orange Illustration Happy Halloween Instagram Post.png


A to není vše! Pro všechny milovníky makeu-pu a perfektní pokožky máme skvělou novinku. Díky našemu partnerovi v korejské kosmetice, VAMIBEAUTY jsme rozšířili naši nabídku o jejich exkluzivní produkty, které můžete nyní během Halloweenské akce zakoupit přímo na našem webu. Proč? Protože věříme, že krása spojuje všechny, a to i během Halloweenu! Pro dokonalou péči stačí prozkoumat jejich sortiment na našem webu. Ačkoliv se na jejich produkty nevztahuje naše standardní sleva 25%, věřte, že za tu kvalitu to stojí. Takže neváhejte, užijte si to nejlepší pro svou pleť a dejte jí po Halloweenu zasloužený odpočinek. 🎃✨

VAMIBEAUTY

VAMIBEAUTY představuje životní příběh dvou švagrů, kteří se zapletli do světa korejské kosmetiky. Začalo to nevinně sledováním kdramat a posloucháním kpopu. Právě jejich ženy je přivedly k objevování tajemství korejské kultury a k tajemství korejců o péči o pleť. Nyní sdílejí své zážitky a zároveň nabízejí exkluzivní produkty jihokorejské značka Glamfox, jenž vznikla v roce 2002 s konceptem "Golden Triangle", která spočívá v používání bezpečných materiálů, exkluzivní technologie výzkumu a vývoje a rozumných cen.


IMG_4598.jpeg


A kdo že byly ty ženy? Sestry, a jedna z nich právě Jana z HANAJANA a Míša, naše další sestra. Když jsme zjistily, že celá rodina se pustila do podnikání, nezůstaly jsme pozadu. S nadšením jsme se připojily a začaly jsme naší rodinu v jejich kosmetickém dobrodružství podporovat.

Přejeme Vám nezapomenutelně strašidelné Halloween, hodně sladkostí a samozřejmě, plavek od HANAJANA! 🎃👙. Ať se Vaše kostýmy lesknou stejně jako naše plavky.

#HANAJANAHalloween #StylovýHalloween #halloweentipy

Autorka článku: JANA